۰۸ خرداد ۱۴۰۳

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه: ۱۶۷۳۱۶ ۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۰ دسته: پول و بانک، دهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی
۰

افتتاحیه دهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع «حکمرانی ارزی؛ ثبات و رونق اقتصادی»، سه‌شنبه ۲ آبان ماه با حضور و سخنرانی اعضای کمیته علمی همایش و مدیر اندیشکده اقتصاد مقاومتی، در دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌شود.

به گزارش مسیر اقتصاد دهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با عنوان «حکمرانی ارزی؛ ثبات و رونق اقتصادی» در سال ۱۴۰۲ برگزار می‌شود. همایش سالانه اقتصاد مقاومتی یک رویداد مستمر و چندماهه است. بر این اساس در دهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی، افتتاحیه در آبان، نشست‌های تخصصی در آذر و دی و اختتامیه در بیست و نهم بهمن ماه همزمان با سالروز ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی برنامه ریزی شده‌ است. همچنین در جریان همایش «طرح‌های سیاستی» نیز توسط فعالان حوزه حکمرانی و سیاستگذاری کشور ارائه و به داوری گذاشته خواهد شد.

افتتاحیه دهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی

افتتاحیه دهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع «حکمرانی ارزی؛ ثبات و رونق اقتصادی» در تاریخ سه‌شنبه ۲ آبان‌ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۰ الی ۱۲ و با میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.

در این رویداد تخصصی، آقایان سید علی روحانی معاون سیاستگذاری وزارت امور اقتصادی و دارایی، علی حسین نبی زاده مشاور رئیس کل بانک مرکزی، مجید شاکری کارشناس مالیه بین‌الملل، یونس سلمانی مشاور اقتصادی وزیر صنعت، معدن و تجارت، محمد سلیمانی عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق و محمد امینی رعیا مدیر اندیشکده اقتصاد مقاومتی حضور خواهند داشت.

جهت شرکت در این رویداد نام و نام خانوادگی خود را به شماره ۰۹۱۷۷۷۷۶۶۱۵ پیامک نمایید.

افتتاحیه همایش به صورت زنده از آپارات اندیشکده اقتصاد مقاومتی به نشانی aparat.com/METT_IR/live پخش خواهد شد.

پوستر برگزاری این رویداد در زیر قابل مشاهده است:

انتهای پیام/ پول و بانکجهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.