۲۶ تیر ۱۴۰۳

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه: ۱۲۰۹ ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۰ دسته: انرژی، دومین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی
۰

در این مقاله سعی بر آن است تا از نگاه اقتصاد مقاومتی شبکه برق کشور مورد آسیب شناسی قرار گرفته و راهکاری برای مقاوم سازی آن و ایفای نقش بیشتر در عرصه اقتصاد مقاومتی ارائه گردد.

به گزارش مسیر اقتصاد در شرایط فعلی کشور که عرصه جنگ حوزه اقتصاد است، دستیابی به اقتصاد مقاومتی اولویت اول کشور به حساب می‌آید. اقتصاد مقاومتی مجموعه‌ای از اصول و راهبردهاست که در همه زمینه ها قابل تسری دادن است.

در این میان انرژی شاید استراتژیک ترین کالای قرن حاضر هم باشد. در این مقاله سعی بر آن داریم تا از نگاه اقتصاد مقاومتی شبکه برق کشور را مورد آسیب شناسی قرار داده و راهکاری را برای مقاوم سازی آن و ایفای نقش بیشتر آن در عرصه اقتصاد مقاومتی پیشنهاد دهیم.

این مقاله توسط سیدعلی فاطمی، سیدمهدی بنی طبا و محمدمهدی پاک پرور در دومین همایش اقتصاد مقاومتی با موضوع نفت و انرژی در بهمن ماه ۱۳۹۱ ارائه شده است.

دانلود از لینک زیر:

نقد و بررسی صنعت و شبکه برق ایران باتوجه به اقتصاد مقاومتی و ارائه راهکارجهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.