۲۲ مرداد ۱۴۰۱

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه: ۱۰۷۵۸۳ ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵ دسته: ششمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی
۰

ویژه نامه ششمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی حاوی گزارشی از پیش نشست ها، مقالات برگزیده، گفتگوها و سخنرانی ها و نشست های روز همایش منتشر شد.

به گزارش مسیر اقتصاد ششمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع نظام بانکی در خدمت تولید روز سه شنبه ۲۹ بهمن ماه سال جاری در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد. این همایش سالانه که معتبرترین رویداد اقتصاد مقاومتی در سطح کشور است، هر سال همزمان با سالروز ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی برگزار می شود.

پیش از این همایش، ۵ پیش نشست تخصصی با حضور کارشناسان و مسئولین بانکی برگزار شده بود که نتایج آن در روز همایش ارائه گردید. همچنین از حدود ۴۰ مقاله، ۱۱ مقاله به تایید نهایی کمیته علمی رسید.

در روز همایش آقایان همتی رئیس کل بانک مرکزی، ایروانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و پیغامی عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق (ع) سخنرانی کردند. همچنین ۴ نشست تخصصی نیز با حضور کارشناسان و صاحب نظران بانکی برگزار و مقالات برتر در آنها ارائه شد.

ویژه نامه ششمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی حاوی گزارشی از پیش نشست ها، مقالات برگزیده، گفتگوها و سخنرانی ها و نشست های روز همایش منتشر شده است که از اینجا قابل دریافت است.

انتهای پیام/ ششمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتیجهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.

icons8-exercise-96 challenges-icon chat-active-icon chat-active-icon