۰۸ خرداد ۱۴۰۱

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه خبر: ۴۷۴۱۱ ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۶ دسته: چهارمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی، خبر، دولت و حکمرانی
۰

احسان خاندوزی مدیر کل دفتر اقتصادی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و دبیر علمی چهارمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی گفت: انتظار ما از مجلس مقاوم سازی واقعی اقتصاد است.

به گزارش مسیر اقتصاد احسان خاندوزی مدیرکل دفتر اقتصادی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و دبیر علمی چهارمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با اشاره به اینکه چهار سال از روزی که سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده اند می گذرد، گفت: در این سال ها در عرصه های نظری کتب و مقالات زیادی منتشر شده است.

وی افزود: در عرصه تحول های سیاستی و اجرایی نیز اسناد متفاوتی منتشر شده است.

خاندوزی با بیان اینکه نباید اقدامات قوای چهارگانه را نادیده گرفت، افزود: سال ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۵ را بایستی دوره ثبات سازی اقتصاد نامید.

مدیر کل دفتر اقتصادی مرکز پژوهش های مجلس گفت: اقداماتی نظیر مبارزه با قاچاق و تجاری سازی دانش بنیان در این سال ها صورت گرفته است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه امروزه بر خلاف سال ۱۳۹۰ با بستر بحران خیز بودجه دولت، صندوق های بازنشستگی و … مواجه هستیم، تصریح کرد: انتظار ما از مجلس مقاوم سازی واقعی اقتصاد است.

خاندوری در پایان تاکید کرد: در چهارمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی از مقالات برتر سیاستی که سبب می شود تا اقتصاد مقاوم پیاده شود، تقدیر خواهد شد.



جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.

icons8-exercise-96 challenges-icon chat-active-icon chat-active-icon