۰۸ خرداد ۱۴۰۳

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه: ۴۴۳۶۱ ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۴ دسته: تولید، چهارمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی
۲

در چهارمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی که توسط شبکه تحلیلگران اقتصاد مقاومتی با همکاری کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس برگزار می شود، برترین آثار ارسالی به انتخاب هیات علمی جوایز ارزنده ای دریافت خواهند کرد.

به گزارش مسیر اقتصاد شبکه تحلیلگران اقتصاد مقاومتی به منظور رصد و پایش اقتصاد مقاومتی در کشور و در ادامه‌ی برگزاری سه همایش اقتصاد مقاومتی، «چهارمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی» را با موضوع «تقویت تولید داخلی و ایجاد اشتغال پایدار» با همکاری کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس شورای اسلامی در ۲۹ بهمن ماه سال جاری برگزار می نماید.

این همایش معتبرترین رویداد اقتصاد مقاومتی در سطح کشور است که سالانه برگزار می شود و در آن به بررسی و پایش مهمترین مسائل مرتبط با اقتصاد مقاومتی به عنوان الگوی اقتصادی کشور پرداخته خواهد شد.

در این همایش، برترین آثار ارسالی به انتخاب هیات علمی به شکل ذیل جوایز ارزنده ای دریافت خواهند کرد:

 • مقالات برتر
  • نفر اول تا سوم: یک سکه بهار آزادی + تبلت ایرانی
  • نفر چهارم تا ده: تبلت ایرانی
 • پایان نامه های برتر
  • نفر اول تا سوم: یک سکه بهار آزادی + تبلت ایرانی
  • نفر چهارم تا دهم: تبلت ایرانی

کمیته علمی چهارمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی را آقایان دکتر دژپسند عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی، دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، دکتر نصیری اقدم عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی، دکتر عیوضلو عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق علیه السلام و دکتر خاندوزی مدیرکل دفتر اقتصادی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی تشکیل می دهند.

علاقه مندان به شرکت در همایش و ارسال اثر می توانند به سایت همایش مراجعه نمایند.

 1. سلام. ممنون میشم اگر مهلت ارسال مقاله رو تمدید کنید

  ۰۱
 2. خدایش مهلت مقالاتتون رو بیشتر کنید. دنیا که خراب نمیشه

  ۰۱


جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.