۰۳ مرداد ۱۴۰۳

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه: ۱۴۶۷۸۲ ۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۲ دسته: مالیات، نهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی
۰

خلاصه‌ای از ششمین نشست از نهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع «حکمرانی داده و ظرفیت فناوری‌های مالی در مالیات ستانی» در یک کلیپ منتشر شد.

به گزارش مسیر اقتصاد ششمین نشست نهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی، با موضوع «حکمرانی داده و ظرفیت فناوری‌های مالی در مالیات ستانی» روز سه‌شنبه ۲۰ دی ماه به میزبانی معاونت فناوری‌های مالیاتی سازمان امور مالیاتی برگزار شد.

این نشست که با حضور آقایان فاضل مریدی دستیار وزیر امور اقتصادی و دارایی، ندا بابادی معاون اداره کل فناوری اطلاعات سازمان امور مالیاتی، وحید صیامی کارشناس فناوری‌های پولی و مالی، محمد مختوای کارشناس حوزه مالیات، حمیدرضا هادی پور جانشین دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات و ابوذر زهره وند مدیر انتقال دانش سامانه مودیان برگزار شد. در این نشست ضمن اذعان به اینکه نظام مالیاتی با تحقق حکمرانی داده و استفاده بهینه از فناوری‌های مالی فاصله زیادی دارد و بدون این مهم تحقق عدالت مالیاتی ممکن نیست، بر ضرورت نقش آفرینی سازمان امور مالیاتی در استانداردگذاری ارائه داده‌ها و استفاده بهینه از داده‌های موجود، به ویژه تراکنش‌های بانکی و اطلاعات مالکیت دارایی‌های افراد، در جهت اجرای قوانین مالیاتی، تاکید شد.

در کلیپ زیر خلاصه‌ای از نظرات مطرح شده در این نشست قابل مشاهده است.

انتهای پیام/ مالیاتجهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.