۱۱ آذر ۱۴۰۲

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه: ۱۴۲۸۹۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰ دسته: مالیات، نهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی
۰

در نهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع «نظام مالیاتی؛ عادلانه و هوشمند» به جای مقاله، طرح‌های سیاستی با تمرکز بر حل مسائل اصلی نظام مالیاتی کشور دریافت می‌شود. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر، ارسال چکیده و اصل طرح سیاستی و بهره مندی از مزایای ارسال طرح‌ها می‌توانند به سایت همایش به نشانی Conf9.mett.ir مراجعه کنند.

به گزارش مسیر اقتصاد  نهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع «نظام مالیاتی؛ عادلانه و هوشمند» در بازه آبان تا اسفندماه ۱۴۰۱ توسط اندیشکده اقتصاد مقاومتی و با همکاری نهادها و دستگاه‎های مختلف برگزار می‌شود. این همایش شامل افتتاحیه در بیست و سوم آبان ماه، اختتامیه در ابتدای اسفندماه و چندین نشست تخصصی است که در این بازه برگزار می‌شود.

همچنین در این همایش به جای مقاله، طرح‌های سیاستی با تمرکز بر حل مسائل اصلی نظام مالیاتی کشور دریافت می‌گردد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر، ارسال چکیده و اصل طرح سیاستی و بهره مندی از مزایای ارسال طرح‌ها می‌توانند به سایت همایش به نشانی Conf9.mett.ir مراجعه نمایند.

(در صورت فعال بودن برخی از انواع سرویس‌های وی پی ان، فیلم نمایش داده نمی‌شود)

انتهای پیام/ مالیاتجهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.