۱۱ آذر ۱۴۰۲

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه: ۱۱۷۵۶۵ ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰
۰

گزارش تصویری پیش نشست دوم از هفتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی که با عنوان «فرصت‌های جاده ابریشم در توسعه تجارت با کشورهای منطقه»، هفدهم دی ماه و با حضور صاحبنظران این حوزه برگزار شد.

به گزارش مسیر اقتصاد نشست «فرصت‌های جاده ابریشم در توسعه تجارت با کشورهای منطقه»، هفدهم دی ماه و با حضور محمدحسین ملائک سفیر اسبق جمهوری اسلامی ایران در کشور چین، مجیدرضا حریری رئیس هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و چین، علی فکری رئیس اداره سیاست‌ها و برنامه‌های اقتصادی وزارت امور خارجه، وحید قربانی مدیر گروه سیاست خارجی پژوهشکده تحقیقات راهبردی، مجید رئوفی پژوهشگر و نویسنده در حوزه اقتصاد چین و دیگر کارشناسان، در پژوهشکده تحقیقات راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد. این نشست، دومین پیش نشست تخصصی از هفتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی بود که در تاریخ ۲۹ بهمن با موضوع «تجارت منطقه‌ای؛ اولویت راهبردی» برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ هفتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتیجهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.