۰۵ خرداد ۱۴۰۳

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه: ۱۱۷۶۵۰ ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰
۰

گزارش تصویری پیش نشست پنجم از هفتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی که با عنوان «جایگاه افغانستان و پاکستان در نقشه تجارت منطقه‌ای کشور»، ۵ بهمن ماه و با حضور صاحبنظران این حوزه برگزار شد.

به گزارش مسیر اقتصاد نشست «جایگاه افغانستان و پاکستان در نقشه تجارت منطقه‌ای کشور»، پنجم بهمن ماه و با حضور سید رضا سیدآقازاده مدیرکل دفتر آسیا و اقیانوسیه سازمان توسعه تجارت، ابوالفضل ظهره‌وند سفیر اسبق جمهوری اسلامی ایران در افغانستان، محمدمهدی جوانمرد قصاب رایزن بازرگانی ایران در افغانستان، آقازاده رودسری رئیس کمیسیون اقتصادی اتاق بازرگانی ایران و پاکستان و سید ابراهیم حسینی مشاور امور بازرچه‌های مرزی ریاست کل سازمان توسعه تجارت و دیگر کارشناسان، در سازمان توسعه تجارت برگزار شد. این نشست، پنجمین پیش نشست تخصصی از هفتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی بود که در تاریخ ۲۹ بهمن با موضوع «تجارت منطقه‌ای؛ اولویت راهبردی» برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ هفتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتیجهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.