۰۵ خرداد ۱۴۰۳

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه: ۱۱۷۵۹۱ ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
۰

گزارش تصویری پیش نشست سوم از هفتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی که با عنوان «مبادلات مالی تحریم ناپذیر با کشورهای منطقه؛ الزامات و سازوکارها»، ۲۱ دی ماه و با حضور صاحبنظران این حوزه برگزار شد.

به گزارش مسیر اقتصاد نشست «مبادلات مالی تحریم ناپذیر با کشورهای منطقه؛ الزامات و سازوکارها»، ۲۱ دی ماه و با حضور مینو کیانی راد معاون ارزی اسبق بانک مرکزی، علی فکری رئیس اداره سیاست‌ها و برنامه‌های اقتصادی وزارت امور خارجه، محمد ارباب افضلی کارشناس ارشد گروه بانکداری پژوهشکده پولی و بانکی، محمد شیریجیان مدیر امور ریسک و مطالعات اقتصادی بانک کارآفرین، عبدالعظیم ملایی مدیر اندیشکده بانکداری بین‌الملل و دیگر کارشناسان، در پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی برگزار شد. این نشست، سومین پیش نشست تخصصی از هفتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی بود که در تاریخ ۲۹ بهمن با موضوع «تجارت منطقه‌ای؛ اولویت راهبردی» برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ هفتمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتیجهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.